RBK Money (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Interface language
lv: Saskarnes valoda
