RBK Money (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Advanced options
pt: Definições avançadas

en: Place your order
pt: Faça o seu pedido

en: Interface language
pt: O idioma da interface

en: Protocol version
pt: Versão do Protocolo
