RBK Money (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Place your order
ru: Разместить Ваш заказ

en: Site ID
ru: ID сайта

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Internal Data
ru: Внутренние данные

en: Your payment has been declined.
ru: Ваш платеж был отказан.

en: Interface language
ru: Язык интерфейса

en: Protocol version
ru: Версия протокола
