RBK Money (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Interface language
sv: Språk för gränssnitt

en: Protocol version
sv: Protokollversion
