RBK Money (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Place your order
uk: Розмістіть ваше замовлення

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Interface language
uk: Мова інтерфейсу

en: Protocol version
uk: Версія протоколу
