RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: User
ar: المستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Amount
ar: المبلغ

en: Operation
ar: عملية

en: Pending
ar: معلّق

en: Successful
ar: ناجح

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ar[0]: هل أنت متأكد من حذف هذا العنصر؟
ar[1]: هل أنت متأكد من حذف هذا العنصر؟
ar[2]: هل أنت متأكد من حذف هذين العنصرين؟
ar[3]: هل أنت متأكد من حذف هذه العناصر؟
ar[4]: هل أنت متأكد من حذف هذه العناصر؟
ar[5]: هل أنت متأكد من حذف هذه العناصر؟
