RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: User
ast: Usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Operation
ast: Operación

en: Processing
ast: Procesando
