RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: User
be: Карыстальнік

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Operation
be: Аперацыя

en: Pending
be: Чакае

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Processing
be: Апрацоўка

en: Apply
be: Ужыць

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
be[0]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэты элемент?
be[1]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэтыя элементы?
