RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Interface language
bo: འཆར་ངོས་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་རྣམ་གྲངས་འདི་དག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།
