RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Error
cy: Gwall

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Update options
cy: Dewisiadau diweddaru

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Processing
cy: Prosesu

en: Apply
cy: Ceisio
