RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: User
da: Bruger

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Update options
da: Opdatering

en: Amount
da: Beløb

en: Payments
da: Betalinger

en: Operation
da: Handling

en: Pending
da: Afventer

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Successful
da: Lykkedes

en: Processing
da: Behandler

en: Apply
da: Udfør

en: Interface language
da: Grænsefladesprog

en: Order #
da: Ordre #

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
da[0]: Er du sikker på, at du ønsker at slette dette element?
da[1]: Er du sikker på, at du ønsker at slette disse elementer?

en: Administer payments
da: Administrér betalinger
