RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: User
el: Χρήστης

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Amount
el: Ποσό

en: Payments
el: Πληρωμές

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Order #
el: Παραγγελία #

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
el[0]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντικείμενο;
el[1]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα αντικείμενα;
