RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: Apply
eu: Ezarri
