RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Error
fil: Mali

en: Created
fil: Inilikha

en: Update options
fil: Mga pagpipilian sa pagbabago

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: Processing
fil: Pinoproseso
