RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Status
fr: État

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: User
fr: Utilisateur

en: Error
fr: Erreur

en: Created
fr: Créé

en: Update options
fr: Mettre à jour les options

en: Amount
fr: Montant

en: Payments
fr: Paiements

en: Site ID
fr: Identifiant du site

en: Operation
fr: Opération

en: Pending
fr: En attente

en: Secret key
fr: Clé secrète

en: Successful
fr: Réussi

en: Processing
fr: En cours de traitement

en: Apply
fr: Appliquer

en: Interface language
fr: Langue de l'interface

en: Order #
fr: Commande #

en: Delete selected
fr: Supprimer sélectionnés

en: Pay now
fr: Payer maintenant

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
fr[0]: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer cet élément ?
fr[1]: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer ces éléments ?

en: Administer payments
fr: Administrer les paiements
