RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Processing
ga: Á phróiseáil

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
