RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: User
gl: Usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Amount
gl: Cantidade

en: Operation
gl: Operación

en: Pending
gl: Pendente

en: Processing
gl: Procesando

en: Apply
gl: Aplicar

en: Interface language
gl: Idioma da interface

en: Order #
gl: Orde

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
gl[0]: Seguro que quere borrar este elemento?
gl[1]: Seguro que quere borrar estes elementos?
