RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Operation
ku: کردار

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ku[0]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشە؟
ku[1]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشانە؟
