RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Amount
lv: Summa

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Operation
lv: Operācija

en: Pending
lv: Gaida

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Successful
lv: Veiksmīgi izpildīts

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Interface language
lv: Saskarnes valoda

en: Order #
lv: Pasūtījuma #

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo ierakstu?
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos ierakstus?
