RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina
