RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Processing
mn: Боловсруулж байна
