RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ
