RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Amount
nl: Bedrag

en: Payments
nl: Betalingen

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Operation
nl: Bewerking

en: Pending
nl: In afwachting

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Successful
nl: Succesvol

en: Processing
nl: Verwerken

en: Apply
nl: Toepassen

en: Interface language
nl: Taal van de editor

en: Order #
nl: Bestelling #

en: Delete selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Payment description
nl: Betalingsbeschrijving

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
nl[0]: Weet u zeker dat u dit bestand wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u deze bestanden wilt verwijderen?

en: Administer payments
nl: Betalingen beheren
