RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Amount
oc: Montant

en: Operation
oc: Operacion

en: Pending
oc: En espèra

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: Apply
oc: Aplicar
