RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି
