RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: User
ps: غړی

en: Error
ps: تیروتنه

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Apply
ps: تطبيقول
