RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: User
ro: Utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Update options
ro: Opțiuni de actualizare

en: Amount
ro: Suma

en: Payments
ro: Plăți

en: Operation
ro: Operație

en: Pending
ro: În așteptare

en: Successful
ro: A avut succes

en: Processing
ro: În procesare

en: Apply
ro: Aplică

en: Interface language
ro: Limbajul interfeței

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ro[0]: Sunteți sigur că vreți să ștergeți acest element?
ro[1]: Sunteți sigur că vreți să ștergeți aceste elemente?

en: Administer payments
ro: Administrează plăți
