RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payments
sk: Platby

en: Operation
sk: Operácia

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Successful
sk: Úspešné

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Apply
sk: Použiť

en: Interface language
sk: Jazyk rozhrania

en: Order #
sk: Objednávka č.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť túto položku?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: Administer payments
sk: Spravovať platby
