RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Error
ta: வழு

en: Update options
ta: இற்றைப்படுத்தல் தெரிவுகள்
