RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: Update options
te: ఎంపికలను తాజాకరించు

en: Processing
te: ప్రాసెస్ చేస్తున్నాం

en: Apply
te: ఆపాదించు
