RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Update options
th: ตัวเลือกในการปรับปรุง

en: Payments
th: การชำระเงิน

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Processing
th: กำลังดำเนินการ
