RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Apply
ug: قوللىنىش
