RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: User
vi: Người dùng

en: Error
vi: Lỗi

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Update options
vi: Các tùy chọn cập nhật

en: Amount
vi: Số lượng

en: Payments
vi: Thanh toán

en: Operation
vi: Thao tác

en: Pending
vi: Đang treo

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Processing
vi: Đang xử lý

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Interface language
vi: Ngôn ngữ cho giao diện

en: Order #
vi: Đơn hàng #

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
vi[0]: Bạn có chắc muốn xoá mục này không?
