RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Operation
af: Operasie

en: Pending
af: Hangende

en: Processing
af: Verwerking

en: Apply
af: Pas toe
