RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: Processing
am: በሂደት ላይ
