RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: User
bg: Потребител

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Operation
bg: Действие

en: Pending
bg: В изчакване

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Successful
bg: Успешни

en: Processing
bg: Обработва

en: Apply
bg: Търси
