RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Error
bn: ত্রুটি
