RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Processing
bs: Procesujem

en: Apply
bs: Primjeni
