RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Settings
de: Einstellungen

en: User
de: Benutzer

en: Error
de: Fehler

en: Created
de: Erstellt

en: Update options
de: Aktualisierungseinstellungen

en: Amount
de: Betrag

en: Payments
de: Zahlungen

en: Operation
de: Aktion

en: Pending
de: Ausstehend

en: Secret key
de: Geheimer Schlüssel

en: Successful
de: Erfolgreich

en: Processing
de: Verarbeitung läuft …

en: Apply
de: Anwenden

en: Interface language
de: Oberflächensprache

en: Order #
de: Bestellung Nr.

en: Delete selected
de: Auswahl löschen

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
de[0]: Möchten Sie diesen Eintrag wirklich löschen?
de[1]: Möchten Sie diese Einträge wirklich löschen?

en: Administer payments
de: Zahlungen verwalten
