RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།
