RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: User
eo: Uzanto

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Operation
eo: Operacio

en: Processing
eo: Traktante

en: Apply
eo: Apliku
