RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Settings
es: Configuración

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Update options
es: Actualizar opciones

en: Amount
es: Cantidad

en: Payments
es: Pagos

en: Site ID
es: ID del sitio

en: Operation
es: Operación

en: Pending
es: Pendiente

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Successful
es: Exitoso

en: Processing
es: Procesando

en: Apply
es: Aplicar

en: Interface language
es: Idioma de la interfaz

en: Order #
es: Pedido nº

en: Delete selected
es: ¿Borrar selección?

en: Payment description
es: Descripción de pago

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
es[0]: ¿Seguro que quiere borrar este elemento?
es[1]: ¿Seguro que quiere borrar estos elementos?

en: Administer payments
es: Administrar pagos
