RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: User
fa: کاربر

en: Error
fa: خطا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Amount
fa: مقدار

en: Payments
fa: پرداخت‌ها

en: Operation
fa: عملکرد

en: Pending
fa: معلق

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Apply
fa: تایید

en: Interface language
fa: زبان رابط

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
fa[0]: آیا از حذف این مورد اطمینان دارید؟
fa[1]: آیا از حذف این موارد اطمینان دارید؟

en: Administer payments
fa: مدیریت پرداخت‌ها
