RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Støða

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Setingar

en: User
is: Brúkari

en: Error
is: Feilur

en: Created
is: Stovnað

en: Update options
is: Dagføringarmøguleikar

en: Operation
is: Gerð

en: Processing
is: Viðger
