RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
