RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Amount
hr: Iznos

en: Operation
hr: Operacija

en: Successful
hr: Uspješno

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: Apply
hr: Primjeni

en: Order #
hr: Narudžba

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hr[0]: Želite li zbilja ukloniti ovu stavku?
hr[1]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
hr[2]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
