RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: User
hu: Felhasználó

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Amount
hu: Összeg

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Operation
hu: Művelet

en: Pending
hu: Függőben

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Successful
hu: Sikeres

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Interface language
hu: Felület nyelve

en: Order #
hu: Rendelés #

en: Delete selected
hu: Kiválasztott törlése

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hu[0]: Biztosan törölhető ez az elem?
hu[1]: Biztosan törölhetőek ezek az elemek?

en: Administer payments
hu: Fizetések adminisztrációja
