RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Processing
hy: Մշակվում է
