RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: User
is: Notandi

en: Error
is: Villa

en: Created
is: Stofnað

en: Update options
is: Uppfærsluvalkostir

en: Amount
is: Upphæð

en: Payments
is: Greiðslur

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Processing
is: Í vinnslu

en: Apply
is: Virkja

en: Administer payments
is: Sjá um greiðslur
