RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: User
ja: ユーザー

en: Error
ja: エラー

en: Created
ja: 作成

en: Update options
ja: 更新オプション

en: Amount
ja: 量

en: Payments
ja: 決済

en: Site ID
ja: サイトID

en: Operation
ja: 操作

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Successful
ja: 成功

en: Processing
ja: 処理中

en: Apply
ja: 適用

en: Order #
ja: 注文番号

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ja[0]: この記事を削除してよろしいですか？
ja[1]: これらの記事を削除してよろしいですか？
